Biz Kimiz ?

Hepsibizde Bilişim olarak 2014 yılında kurulan şirketimiz, İnşaat, Elektrik ve Mekanik Taahhüt ve Danışmanlık alanında en üst düzeyde etkin olan sektöre yenilik getirmeye çalışan bir firmadır. Sektörün yaşanılabilir projeler üretmesi adına kurulan şirketimizde, günümüzde teknolojik sistemleri kullanarak yapılara özel tasarımlar üretmektedir. Deneyimli mühendis kadrosuyla sektörün ihtiyacı olan Proje ve Teknik Danışmanlık ihtiyacını en üst düzeyde karşılamaktadır.

Neler Yapıyoruz

İnşaat- Yapı, Elektrik Taahhüt- Mekanik, Güvenlik Sistemleri ve daha bir çok alanda en üst düzey hizmeti vererek, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bu alanlarda danışmanlık hizmetlerimizle birlikte partner olduğumuz bir çok firma mevcut.

Vizyonumuz

İdealist yaklaşımımızla birlikte piyasaya ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırarak en kaliteli işlere imza atmak en büyük vizyonumuz.

Misyonumuz

Etkin olduğumuz bir çok sektörde alanında birinci olmak yerine en yenilikçi ve farklı bir firma olma misyonumuz. Her zaman müşteri ve memnuniyet odaklıyız.

EKİBİMİZ